تبلیغات
دهکده دانلود

عکسهای ماریا کری در مراسم اهدای جوایز فیلم روح مستقل در لس آنجلس


عکسهای ماریا کری در مراسم اهدای جوایز فیلم روح مستقل در لس آنجلس


ماریا کری در بیست و پنجمین مراسم اهدا جوایز فیلم روح مستقل Film Independent's Spirit Awards در لس آنجلس دیده میشود.

فیلم تحسین‌شده «پرشس» ساخته لی دانیلز با دریافت پنج جایزه شامل بهترین فیلم و بهترین کارگردان فاتح جوایز اسپیریت (روح مستقل) شد که از آن به عنوان معادل اسکار در جامعه سینمای مستقل یاد می‌شود.
  مراسم اعطای جوایز اسپیریت 2010 شنبه صبح به وقت تهران در لس آنجلس برگزار شد و فیلم «پرشس: بر مبنای رمان «فشار» نوشته سافایر» جوایز اصلی را دریافت کرد.

«پرشس» که داستان مشکلات یک دخنر نوجوان سیاه‌پوست بسیار چاق و بی‌سواد در هارلم را به تصویر می‌کشد، در بخش بهترین فیلم با فیلم‌های «500 روز سامر»، «آمریکا»، Sin Nombre و «آخرین ایستگاه» رقابت داشت.

لی دانیلز برای «پرشس» جایزه بهترین کارگردان را دریافت کرد و جایزه بهترین فیلمنامه اول نیز به جفری فلچر فیلمنامه‌نویس این فیلم رسید. گابوری سیدیبه بازیگر نقش دختر نوجوان در «پرشس» بهترین بازیگر زن معرفی شد و جایزه اسپیریت بهترین بازیگر زن مکمل نیز به مو نیک برای همین فیلم رسید.

«پرشس» هفته قبل نیز در شش بخش برنده جوایز ایمیج انجمن ملی پیشرفت رنگین‌پوستان آمریکا NAACP شد. این فیلم اولین بار در دنیا پارسال در جشنواره ساندنس به نمایش درآمد و سه جایزه دریافت کرد.

 «پرشس» همچنین یکی از 10 نامزد بخش بهترین فیلم جوایز اسکار امسال است که دوشنبه صبح برگزار می‌شود.

همان طور که انتظار می‌رفت جف بریجز برای بازی در نقش یک خواننده به آخر خط رسیده در فیلم «قلب دیوانه» جایزه اسپیریت بهترین بازیگر مرد را برد و جایزه بهترین بازیگر مرد مکمل به وودی هارلسن برای فیلم «پیام‌آور» اعطاء شد.

«قلب دیوانه» ساخته اسکات کوپر جایزه اسپیریت بهترین فیلم اول را هم برد و جایزه بهترین فیلم خارجی به «یک آموزش» اعطاء شد.

اسکات نوستادر و مایکل وبر برای فیلم «500 روز سامر» جایزه بهترین اسپیریت بهترین فیلمنامه را دریافت کردند و جایزه بهترین مستند به «آنویل! داستان آنویل» ساخته ساشا گرواسی رسید. راجر دیکینز هم برای «یک مرد جدی» برنده جایزه اسپیریت بهترین فیلمبرداری شد. جایزه جان کاساوتیس ویژه فیلم‌های ساخته شده با بودجه کمتر از 500 هزار دلار به فیلم Humpday اعطاء شد.

جوایز اسپیریت از فیلمسازانی حمایت می‌کند که خارج از سیستم استودیوهای بزرگ کار می‌کنند یا در بخش‌های ویژه درون استودیوها مشغول کار هستند.ماریا کری و گابوری سیدیبه


منبع خبر:خبرآنلاینهمگام با اسکار 2010 همراه با سایت

www.celebdaily.org

دوشنبه 17 اسفند 88در مسابقه پیش بینی اسکار 2010 شرکت کنید و جایزه بگیرید